Reference

Reference

"Z výsledku jsem byla naprosto nadšená, byl to dárek, takže i obdarování to velmi ocenili. Překvapila mě velmi milá komunikace, návrhy na vylepšení, prostě se nedá nic vytknout."

Alžběta

Truhlářství DOMBE

"Krásně provedená práce. Všechno v pořádku, nemám důvod něco vylepšovat."

Katerina

Stáj EquiCaine Brázdil

Potřebovala jsem něco originálního a zároveň kvalitně provedeného. Byla jsem ráda za možnost komunikace přes sociální sítě.

Iveta


Měla jsem nápad doplnit šílený outfit se spolužačkami, ale chtěla jsem, aby to vydrželo a bylo kvalitní. Proto jsem zvolila výšivky. Co mě na spolupráci překvapilo byla rychlost komunikace a ochota. 
Doporučila bych všem, co chtějí něco originálního, ať už na koníka nebo na oblečení či oživit měkký dárek. 

Adriana


Neznám nikoho lepšího, kdo by svou práci odváděl na tak skvěle úrovni. Mohu si sama vybrat přesně to, co chci a nemusím vybírat z něčeho, co navrhl nikdo jiný, můžu míst prostě vlastní originální produkt který nikdo jiný nemá. Není nic, co by mě na spolupráci překvapilo. Po předchozí zkušenosti jsem věděla že vše bude stoprocentní, od komunikace po zpracování. Doporučila bych každému, kdo stojí o jedinečnost a nevadí mu si připlatit a podpořit tak někoho, kdo odvádí skvělou práci.

Karolína


Dostala jsem na Vás doporučení. Překvapily mě velmi rychlé reakce při jednání, skvělá spolupráce, snaha vyjít maximálně vstříc. 

JK Stará Boleslav


Již delší čas jsem tvorbu obdivovala a jakmile byla příležitost, hned jsem věděla od koho výrobek chci. 😊
Překvapila mě neuvěřitelná rychlost vyřízení.. i když  jsem to chtěla na poslední chvilku, nebyl to problém. ❤️
Doporučila bych úplně všem, kteří chtějí výrobek za přijatelnou cenu a opravdu kvalitně zpracovaný. 

Markéta


Dostala jsem doporučení, zároveň jsem videla výrobky naživo - dečka s výšivkou. Byla jsem překvapena ze zpracování a skrze to jsem si vyšití objednala☺️
Nelíbil se mi přístup známého "velkoobchodu" a tak jsem hledala lokální firmičku, která by mi výšivku vyhotovila. 
Překvapila mě rychlost, ochota a udělal mi radost dárek pro koníky v podobě pamlsku☺️
Doporučila bych všem, co chtějí kvalitní výrobky pro čtyřnohé parťáky.

Barbora

EQUI ZOO

Protože neznám nikoho lepšího v tomto oboru a je mi velmi sympatický lidský i individuální přístup, kterého se mi vždy dostane. Je skvělé, že nepotěším jen oko své, či okolí, ale i koňského parťáka, který je spokojený, když se nezapomíná na jeho pohodlí a odmění nás oba ještě lepším pocitem ze společně stráveného času. 
V obchodech byli většinou prodejci mými dotazy a netradičními nápady spíše unavení. Je skvělé, najít člověka s vášní, otevřenou myslí a talentem zároveň, který se nebojí nových věcí. Překvapila mě velká ochota spolupracovat, to i ve velkém časovém presu. Šíře možností.

Jana