Sortiment výšivek

Výšivky na textil

Výšivky se dají udělat na téměř jakýkoliv textil. Bavíme se zde o tričkách, mikinách, vestách, bundách, čepicích, taškách, batozích, ledvinkách apod. Limitující je pouze gramáž textilu a samotná výšivka. Velmi drobné detaily na logu bohužel nebudou fungovat, ale nebojte, ráda Vám se vším pomohu. 😊

Spolupráce potom funguje tak, že mi zašlete buď svůj textil nebo vybereme nějaký z e-shopů. Nejčastěji beru pro zákazníky textil z těchto odkazů:

www.dobrytextil.cz


www.levnytextil.cz


www.online-textil.cz

Objednávku textilu můžete realizovat buď sami a zaslat na mou adresu, nebo mi napíšete své požadavky a objednám za vás. Zde bude záležet na tom, co je pro vás nejpohodlnější.Výšivky na jezdecké vybavení

Toto je poměrně specifický sortiment a popravdě mě baví ze všeho nejvíce. Výšivky se dají udělat na podsedlové dečky, čabraky, odpocovací deky či plachty na box. 

Zakázka se dá realizovat na vaše vybavení či na vybavení koupené z jezdeckých potřeb. Opět bude záležet na tom, jaká varianta je pro vás nejpohodlnější.
 Nášivky

Nášivky jsou samostatným sortimentem, kdy si vybraný motiv můžete sami připevnit tam, kam budete potřebovat. Výhoda oproti výšivce přímo na textil je ta, že nemusíte posílat ani objednávat nový textil, ale můžete nášivku umístit na to, co již doma máte.


Cena výšivek

Cena výšivky zaleží na velikosti a počtu stehů. Menší výšivky (zepředu na prsou) bývají průměrně v ceně od 250,- Kč/ks.

Větší výšivky na záda vychází od cca 400,- Kč. Výslednou cenu výšivky zasílám před realizací na odsouhlasení. 

Zpracování - digitalizace výšivky

Zpracování vlastního loga je samozřejmě také možné a zde se cena počítá zvlášť dle složitosti a platí se pouze jednou. Čím lepší obrázek je, tím je celý proces jednodušší. Loga ve formátu PDF vychází na cca 300,- Kč/ks. Nicméně dokážu zpracovat i méně kvalitní kresby či fotky, zde je však cena samozřejmě vyšší.


 


Po kliknutí na odkaz níže se dostanete do jednoduchého objednávkového formuláře a můžete si tak pohodlně objednat vše, co budete potřebovat.