Výšivky na textil

Pro koho jsou vhodné?

Nejčastěji se na mě obracejí majitelé firem či spolky, kdy umisťujeme loga na textil pro zaměstnance či členy klubu. Jsou to ale i jednotlivci, kteří chtějí kvalitně zpracovaný dárek pro sebe či své blízké. 

Spolupráci doporučuji tomu, kdo má rád věci pod kontrolou. Součástí procesu jsou u mě konzultace, kdy posílám na odsouhlasení jak samotnou zpracovanou grafiku, tak i rozložení a velikost na konkrétním textilu. Nemůže se tak stát, že byste s výsledkem nebyli spokojeni.

Jak to probíhá? 

Na začátku by bylo fajn, kdybyste měli alespoň hrubou představu, co byste chtěli. Máte již zpracované logo? Skvělé, máme o starost méně. Pokud logo/obrázek nemáte zpracován, nevadí. Stačí mi zaslat odkaz na grafiku, která by se Vám líbila a zkusíme něco vymyslet.

Dále se řeší textil. Klienti mi posílají buď své oděvy nebo vybíráme z e-shopu. Tady si klient buď nakoupí vše sám a jako doručovací adresu dá mou nebo můžu vše objednat já a dát do jedné faktury. Vždy záleží, co je komu pohodlné.

Současně řešíme i cenovou nabídku, velikost výšivky, rozložení, množství, barvu nití atd. Je to úzká spolupráce, kdy je na konci spokojený klient, který přesně ví, co dostane. 

Fotogalerie